АНКЕТА "КОЛЕДНО ПАРТИ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА"

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

Какво да направим за Коледа в градината?

0% 0% 
[ 0 ]
100% 100% 
[ 11 ]

Общо гласове : 11

РОДИТЕЛИТЕ НЯМА ДА ПРИСЪСТВАТ НА КОЛЕДНОТО ПАРТИ

Писане  Elena maika na Tony G on Вто Дек 01, 2009 7:34 pm

Тъй като доста от вас се интересуваха от въпроса - по последна информация от днес вечерта, родителите не сме поканени да присъстваме на коледното парти. Не знам за вас как е, но за мен лично това е по-добре - моят Тони щеше да ми се лепне за коленете и нищо нямаше да разбере от партито... Иначе организацията му върви добре, със съвсем малко хора от нериплайващите не сме успели още да говорим... там Женя е на фронта.... (нериплайващите са тези, които никога не са ми отговаряли нито във форума, нито по мейла...има 5-6 такива... явно работата им не е свързана с компютър и рядко си четат мейлите...)
Elena maika na Tony G
Admin

Брой мнения : 66
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя http://gradinakalina.forumr.net

Върнете се в началото Go down

Re: АНКЕТА "КОЛЕДНО ПАРТИ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА"

Писане  Jenia maika na Yoana on Вто Дек 01, 2009 12:58 pm

[quote="peteto"][quote="Jenia maika na Yoana"]
peteto написа:

hajde utre sutrin v 8.00-8.20.
Няма проблем ще те очаквам Smile
Jenia maika na Yoana

Брой мнения : 16

Вижте профила на потребителя http://www.dobritesasedi.bg

Писане  peteto on Вто Дек 01, 2009 12:36 pm

Jenia maika na Yoana написа:
peteto написа:

Здравей Женя! Аз те чаках сутринта, но до 8.15ч., че съм на работа. Хайде за утре да се разберем за по-късно ако искаш напримерно към 8.20ч.(майката на Дарина ми остави и нейните парички да ти ги дам).Или ако искаш след обяд към.....ти кажи.

Здравей, ами аз бях там и чаках доста време пред входа, където са звънците за групите, даже и с Ивелина стояхме заедно по това време май. Утре сутринта съм отново на линия, но ако искаш днес кажи кога взимаш Дарина, аз обикновено към 17.30, но мога и по-рано да дойда или да те изчакам, просто ми кажи точен час.

hajde utre sutrin v 8.00-8.20.
peteto

Брой мнения : 6

Вижте профила на потребителя

Писане  Jenia maika na Yoana on Вто Дек 01, 2009 10:25 am

peteto написа:

Здравей Женя! Аз те чаках сутринта, но до 8.15ч., че съм на работа. Хайде за утре да се разберем за по-късно ако искаш напримерно към 8.20ч.(майката на Дарина ми остави и нейните парички да ти ги дам).Или ако искаш след обяд към.....ти кажи.

Здравей, ами аз бях там и чаках доста време пред входа, където са звънците за групите, даже и с Ивелина стояхме заедно по това време май. Утре сутринта съм отново на линия, но ако искаш днес кажи кога взимаш Дарина, аз обикновено към 17.30, но мога и по-рано да дойда или да те изчакам, просто ми кажи точен час.
Jenia maika na Yoana

Писане  peteto on Вто Дек 01, 2009 9:38 am

egalabova написа:Здравейте,аз съм майката на Дарина ,утре ще изчакам Женя да дам парите,последно каква беше сумата Embarassed

Сумата е 9 лв. Smile, ще се радвам да се видим утре.

peteto

Писане  peteto on Вто Дек 01, 2009 9:37 am

egalabova написа:Здравейте,аз съм майката на Дарина ,утре ще изчакам Женя да дам парите,последно каква беше сумата Embarassed

peteto

Писане  Jenia maika na Yoana on Пон Ное 30, 2009 4:29 pm

Jenia maika na Yoana

Писане  egalabova on Пон Ное 30, 2009 3:43 pm

Здравейте,аз съм майката на Дарина ,утре ще изчакам Женя да дам парите,последно каква беше сумата Embarassed

egalabova

Брой мнения : 3

Писане  Elena maika na Tony G on Пон Ное 30, 2009 2:21 pm

март, март...
Elena maika na Tony G
Admin

Писане  Весeла- майка на Елора on Пон Ное 30, 2009 2:10 pm

Видях го това за матрачетата. Ние сега се учим да ходим с гащи, но първоночално ще сме с памперс. Протектора го имам предвид. За 30 лв ще кажете кога и ги давам.
Весeла- майка на Елора

Брой мнения : 9

Писане  Elena maika na Tony G on Пон Ное 30, 2009 1:50 pm

Весела, въобще не се притеснявай - когато разбереш дали ще сте на градина към датата на партито (11, 14 или 15 - още не знаем), тогава ще дадеш пари... към 7-8 декември например,и и то само ако ще присъствате....Те хора, които ходят от самото начало и би било редно да се поинтересуват, не са взели отношение, та вие ли дето още не ходите...Има и едни други 30 лв на дете, които сме събирали за играчки през септември: с тях също не бързай, имайки предвид, че ще раждаш през януари, а и тези пари ще ни трябват за самосвалчета чак през март месец... Виж обаче постинга ми за матрачните протектори ( в Отчет за играчки, последния постинг), защото, ако не разполагаш с такъв и ако на Елора вече й се сваля памперса, е добре да вземеш един и да го надпишеш с името на детето (за да им се съхранят матрачетата, иначе следващите родители ще трябва да дават пари за матраци, вместо за играчки). Въпросния отчет за играчките също можеш да си го дръпнеш от първия постинг в Отчета, но става малко бавно, защото хостигна е безплатен и затова май по-добре да ти го пратя по мейла... Иначе ще чакаме с нетърпение вести как е минал първия ден в градината на малката...Аз тази градинска седмица ще я пропусна - Тони е с алергичен обрив пък сега...
Elena maika na Tony G
Admin

Писане  Весeла- майка на Елора on Пон Ное 30, 2009 1:11 pm

Ние все още не се знае дали ще сме на градина по време на коледните празници. По принцип трябва да тръгнем на 2.12. Ако всичко е ок се надявам да присъстваме на коледното тържество и се надявам да няма проблем малко по-късно да дадем парички за подаръците.
Весeла- майка на Елора

Брой мнения : 9

Писане  Elena maika na Tony G on Пон Ное 30, 2009 12:17 pm

Мерси, Петя, за съгласието и участието - мисля, че ще стане хубаво коледно парти, тъй като вече 12 човека, по мое знание, са потвърдили своето участие:-)
Ивелина ходи малко по-рано на детска, да я попитаме - Ивелина, към колко отиваш, ще ни кажеш ли? Ивелина, майка на Владко е нашият нов член на родителския комитет, на мястото на Детелина, която е твърде ангажирана с трите си деца...
Аз, за съжаление, няма да бъда на градина и тази седмица - трябваше да тръгнем утре или другиден, но днес ни излезе много силен алергичен обрив, биха ни урбазон и ни дадоха направление за хоспитализация...дано не се стигне дотам, но сме малко на тръни...
Elena maika na Tony G
Admin

Писане  Jenia maika na Yoana on Пон Ное 30, 2009 9:58 am

peteto написа:
Здравейте! Аз съм майката на Зара. Подкрепям напълно идеята , но аз я водя към 7.55ч. Smile сутрин и незнам как да стане да ви дам паричките.А пък имама възрастна баба , коята я взима в 16.00ч..Ако мойете утре в 8.00ч.

Няма проблем, разбираме се за утре с теб. Благодаря ти за отговора!
Jenia maika na Yoana

Писане  peteto on Пон Ное 30, 2009 9:53 am

Jenia maika na Yoana написа:Явно ние си ходим по-късно по принцип, защото днес повечето деца си бяха оставени преди 8 часа. Ще отида в яслата днес от 16.30 следобед, като ще изчакам тези, които имат желание да се срещнем и да разговаряме. Ще съм благодарна да ми потвърдят тези, които със сигурност да очаквам, както и да ми кажете кога мислите да вземете детето си от градина.
Ще Ви изчаквам пред входа за яслените групи, за да не смущаваме децата.

Здравейте! Аз съм майката на Зара. Подкрепям напълно идеята , но аз я водя към 7.55ч. Smile сутрин и незнам как да стане да ви дам паричките.А пък имама възрастна баба , коята я взима в 16.00ч..Ако мойете утре в 8.00ч.
peteto

Писане  Jenia maika na Yoana on Пон Ное 30, 2009 9:43 am

Явно ние си ходим по-късно по принцип, защото днес повечето деца си бяха оставени преди 8 часа. Ще отида в яслата днес от 16.30 следобед, като ще изчакам тези, които имат желание да се срещнем и да разговаряме. Ще съм благодарна да ми потвърдят тези, които със сигурност да очаквам, както и да ми кажете кога мислите да вземете детето си от градина.
Ще Ви изчаквам пред входа за яслените групи, за да не смущаваме децата.
Jenia maika na Yoana

ДОПЪЛНИТЕЛЕН ОТГОВОР В АНКЕТАТА

Писане  Elena maika na Tony G on Нед Ное 29, 2009 9:10 pm

Във връзка с изразено желание от някои да участват, но с друга сума при "Коледните изненади" (от някои с по-малка, от други с по-голяма), добавям и отворена възможност по т. ІІ.2....

Анкета

І. Подаръчета за децата
Моля отговорете, като впишете „да” на съответния ред
1. Желая детето ми (име на детето............) да бъде включено в колективната организация за малките подаръчета (на стойност 2.50 лв на дете)
2. Детето ми не посещава и/или няма да бъде на градина към датата на партито и/или друго, така че не ме включвайте в подаръчетата

ІІ. Коледни изненади за персонала
1. Ще се присъединя към колективната инициатива (в размер 6.50 лв на дете) и желая да ми изпратите детайлна информация
2. По принцип желая да се присъединя към инициативита, но предпочитам това да стане със сума в размер на ....... лв
3. Имам други планове да реша този въпрос по свое лично усмотрение и няма да се присъединя към колективната инициатива
Elena maika na Tony G
Admin

Писане  mimibad83 on Пет Ное 27, 2009 8:56 pm

Супер, Женка Smile аз в понеделник ще те изчакам да ти дам парите Smile
mimibad83

Брой мнения : 26
Местожителство : Sofia

Вижте профила на потребителя http://bilandimabgfc.heavenforum.com/

Писане  Jenia maika na Yoana on Пет Ное 27, 2009 2:41 pm

Ели, напълно съм съгласна с теб.
От разговорите ми със сестрите и впечатленията ми от мнението на част от родителите, мисля че е най-добре всеки по негова преценка да донесе лакомства за децата. Все пак, вероятно сте се зачитали в менюто в детската градина и децата хапват и филии с течен шоколад и мекички и какво ли не. Аз съм на принципа, че в умерени количества нищо не е толкова вредно, все пак говорим за лакомства. Може би поне сокчета може да купим организирано, но това отново е само предложение, което ще коментирам индивидуално с всеки, който иска да се включи в инициативата.
Като касиер и следователно член на ръководния комитет, ще се ангажирам от понеделник до сряда (30-02.12) включително, от 8 часа всяка сутрин, да изчаквам родители, които желаят за получат допълнителна информация за инициативата или да споделят своите коментари.Подчертавам, че всичко е на доброволен принцип. Моля Ви този път наистина за дискретност по отношение на персонала, за да има все пак момент на изненада.
Разчитам на Вашата съобразителност и ще се радвам да се видим следващата седмица.
Jenia maika na Yoana

Писане  Elena maika na Tony G on Пет Ное 27, 2009 1:34 pm

Мерси, Елена, радвам се, че имаме вашата подкрепа и съгласие за участие в предстоящите коледни мероприятия :-) По принцип сме се опитали да сведем до абсолютния възможен мининум събирането на средства, тъй като това винаги било деликатен въпрос, пък и винаги ясно е казано, че участието или неучастието в колективните инициативи е абсолютно по желание... така че наистина се надявам на правилното разбиране от страна на всички родители и да не възникват проблеми в този аспект... Затова няма да събираме пари за лакомства, а пък и сестрите са казали всеки да донесе по нещо... Тъй като въпросът какви точно да са лакомствата е доста обсъждан и много от родителите имат съвсем конктретни претенции какви да бъдат или да не бъдат те, предлагам следното: както са казали сестрите, всеки да донесе нещо по своя преценка, подходящо за децата - всички знаем какво е подходящо и какво не за деца на тази възраст. Ако някой се обърка и донесе пияни вишни например, сестрите просто няма да им го дадат и с това въпросът ще приключи според мен:-) Единственото наистина важно по този въпрос е молбата на една от майките нещата да са меки, защото специално нейното дете се задавя от твърди бисквити и прочее... надявам се нейното мнение да бъде уважено. Друга майка предлага, за по-сигурно, нещата да бъдат домашно приготвени.. оставям това на нашата преценка. Ясно е, че те трябва да са абсолютно пресни, с ясен произход и да не съдържат алергизиращи съставки (мед и оцветители например). Това от мен засега, иначе на всички родители, заявили своето желание за участие, изпращам по мейла детайлните планове. На този етап 7 човека са заявили своето участие (само от тези, които влизат във форума - на останалите още не съм изпратила мейлове, чаках вашите коментари първо). След малко ще им ги изпратя и на тях.
Elena maika na Tony G
Admin

Писане  egalabova on Пет Ное 27, 2009 10:36 am

Здравейте,и на мен ми допада идеята за еднакви подаръци,а относно лакомствата може да съберем пари и за тях,и всяко дете да получи по една торбичка с лакомства.Това е само идея,каквото и да решите ,ще съм съгласна.

egalabova

Брой мнения : 3

Писане  Jenia maika na Yoana on Чет Ное 26, 2009 10:37 pm

Здравейте и от мен,
Наистина Лили е първата, която се включи вече и със средства в инициативата Smile На мен идеята й за торта ми допадна и затова я предложих и на сестра Койнарева тази вечер. Тя е на мнение, обаче, че тортата не е подходяща първо защото била неудобна, че изисква съдове, второ че децата щели да си развалят обяда. Предложи всеки да донесе по негова преценка някакви дребни лакомства - сладкиши, соленки, а от гледна точка, че може децата да се задавят с по-твърди лакомства, тя каза че няма място за притеснение, защото все пак те са там и ги гледат.
Точен ден за Коледното парти също не бил определен все още, макар че празненство ще има със сигурност.
Това е в общи линии, аз не мога да преценя кое е по-добре по отношение на лакомствата. Нека да обсъдим на кой-вариант да се спрем, аз наистина не възразявам и за двата. Като общо мнение се очертава (сестрите са също ОК) и това, че може да вземем по сокче за дете - тези в малките картонени кутийки със сламка - тип Флорина, БББ или др.
Ще Ви помоля за бързи коментари, за да имам време за събиране на пари и реакция - добре е да се вместим в срок до края на следващата седмица. Другата седмица ще се опитам от 8 до 8.30 часа да изчаквам родители, които искат се включат със средства в организацията.
Ели ще те помоля да поясниш какво е калкулирано в сумата от 6.50 лв.
Jenia maika na Yoana

Здравейте пак :)

Писане  Lilia Rabashka on Чет Ное 26, 2009 8:45 pm

Ели, днес на излизане от детската градина срещнах Жени. Поговорихме си малко, и на нея и казах, че съм съгласна с коледната инициатива и и дадох пари. Като вариант за лакомства предложих да купим на дечицата една торта. Впредвид възраста им, смятам, че ще е напълно достатъчно, що се касае до лакомства. В магазин Хит, да речем, се продават торти на Нилана със сертификат за качество - няколко пъти сме взимали и винаги са били на ниво - пресни и вкусни. Разбира се, не държим тортата да се купи от там - само предложение.

Та това е от мен

Поздрави

Lilia Rabashka

Брой мнения : 4

Писане  mimibad83 on Чет Ное 26, 2009 4:05 pm

Здравейте, всички Smile Много благодаря Ели за инфото. Аз съм съгласна с подаръците за децата, лакомствата и подаръците за сестрите Smile от мен няма проблем за нищо! Аз предполагам че в понедлник вече ще сме си на детска защото вече сме здрави и се надявам сестрите да ми обяснят какво точно искат. До колкото разбрах за лакомствата...всеки да си носи поотделно, така ли? Няма да се събират пари и да се купуват на веднъж? Разбира се, ще се купят по-меки неща...не всички деца могат да ядат бонбони и други по-твърди неща, все пак децата са си малки Smile
Ще бъде много хубаво дядо Коледа да им раздаде подаръци на всички деца. Кажете само кога и къде ще се събират парите Smile
И искам само да попитам какво точно имате предвид да се купува на сестрите?
ето и анкетата която искате...
Желая детето ми Антония да бъде включено в колективната организация за малките подаръчета (на стойност 2.50 лв на дете)

2. Коледни изненади за персонала
Ще се присъединя към колективната инициатива (в размер 6.50 лв на дете) и желая да ми изпратите детайлна информация
Поздрави от мен и всички болни дечица да се оправят по-бързо за да не пропуснат дядо Коледа Wink
mimibad83

Брой мнения : 26
Местожителство : Sofia

Вижте профила на потребителя http://bilandimabgfc.heavenforum.com/

Писане  Elena maika na Tony G on Чет Ное 26, 2009 2:17 pm

Уважаеми родители,

Във връзка с предстоящите коледни празници и предвидените мероприятия в детската градина ви информирам за следното:

1. Както сестра Койнарева вероятно вече ви е съобщила или предстои да ви съобщи, коледното парти за дечицата ще се състои по-рано във времето – казано ни е да имаме готовност за към 10 декември. Партито ще се проведе в яслената занималня (няма да се ходи на гости на по-големите групи – така казват те към настоящия момент) и Дядо Коледа ще дойде в яслата. За доброто протичане на партито, персоналът предлага всеки от родителите на посещаващите деца да донесе по една-две гирлянди и по една-две топки за елха за украса на занималнята, а родителите на децата, които ще бъдат на градина към датата на партито, да донесат някакви дребни лакомства за почерпка на дечицата (по молба на една от майките, нека по възможност това да са меки пасти, а не твърди бисквити и бонбони, защото нейното дете се задавя от тях).
2. По изрична молба на някои от майките, които държат първата Коледа на тяхното дете в градината да протече по приятен и запомнящ се начин, се оформи идеята Дядо Коледа да раздаде на всички дечица малки еднакви подаръчета. Ако и останалите (посещаващи и които ще присъстват) са съгласни, възможната практическа организация е следната: да се закупят почти еднакви (от една серия) малки автомобилчета за момченцата и малки кукли „ала Барби” за момиченцата, като осреднената цена на съответните артикули е по 2.50 лв за артикул и Дядо Коледа да им ги раздаде на партито, а после те да си ги вземат вкъщи.
3. Тъй като Коледата е подходящият повод да изразим нашето уважение и благодарност към хората, които прекарват в грижи за нашите дечица най-много време след нас самите и от чието добро настоение и самочувствие зависи в голяма степен и това на нашите деца, част от майките желаят да обединят своите усилия и да направят колективен коледен подарък на сестрите и леличките (индивидуални) и общи знаци на уважение (предимно бонбони се имат предвид) за останалия персонал, имащ сравнително пряко отношение към отглеждането и възпитанието на нашите дечица. Тези майки ме помолиха да предложа на вниманието на останалите следната оферта: да се съберат по 6.50 лв на дете (само от тези, които искат!!!) и да се оформят колективни подаръци за персонала с поздравителни картички, опаковки и всичко както си му е редът. Родителите, които решат да участват в тази колективна инициатива, ще получат детайлна инфрмация за съдържанието и разпределението на коледните изненади.

Във връзка с това ще съм ви благодарна да уведомите мен (или Женя, майка на Йоана, или Ивелина, майка на Владко) за вашето становище по тези два въпроса до 4 декември, за да бъде възможна по-нататъшната организация, както и да споделите вашите коментари или други идеи във форумчето, в тема „Коледна анкета”, на http://gradinakalina.forumr.net.

Независимо дали ще предпочетете да се присъедините към колективната инициатива или тази организация ще остане на ваше лично усмотрение, наистина ви моля да съблюдавате необходимата дискретност пред персонала, за да бъде изненадата приятна 

Тъй като не всички родители са се регистрирали или посещават активно форума, прилагам по-долу следната таблица за гласуване, в която да впишете „да” в съответната графа и която ще ви моля по възможност да ми върнете по мейла (или да кажете на Женя или Ивелина, като ги видите в градината).

Анкета

І. Подаръчета за децата
Моля отговорете, като впишете „да” на съответния ред
1. Желая детето ми (име на детето............) да бъде включено в колективната организация за малките подаръчета (на стойност 2.50 лв на дете)
2. Детето ми не посещава и/или няма да бъде на градина към датата на партито и/или друго, така че не ме включвайте в подаръчетата

ІІ. Коледни изненади за персонала
1. Ще се присъединя към колективната инициатива (в размер 6.50 лв на дете) и желая да ми изпратите детайлна информация
2. По принцип желая да се присъединя към инициативита, но предпочитам това да стане със сума в размер на ....... лв
3. Имам други планове да реша този въпрос по свое лично усмотрение и няма да се присъединя към колективната инициатива

Последната промяна е направена от Elena maika na Tony G на Нед Ное 29, 2009 12:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Elena maika na Tony G
Admin

Писане  Sponsored content

Sponsored content

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото